Tel: +420 724 059 624  |  Email: penzionudyje@gmail.com  |  Adresa: Bulhary 113


 

Půjčovna a servis kol

Půjčíme vám kolo dle vašich požadavků a představ v nabídce máme i elektrokola a nově s možností servisu vašeho kola.

Penzion u Dyje

Ubytování v rodinném domě

Ubytování v  malém domku na zahradě v soukromí rodinného domu

Zahradní domek se nachází na zahradě – dvoře za rodinným domem. Rodinný dům je uprostřed obce. Ubytování je vhodné zejména pro krátkodobé pobyty. Především toto uvítají hosté, kterým nevyhovuje ubytování celotýdenní od soboty do soboty , které je podmínkou ubytování přes hlavní prázdniny na penzioně.
V domě, tudíž i v zahradním domku  je možnost krátkodobých pronájmů v průběhu celého roku. V zahradním domku je k dispozici jedna místnost, kde jsou tři lůžka, v případě potřeby je možná max.jedna přistýlka. Dále je v zahradním domku malá kuchyňka, vybavená ledničkou, MW, varná konvička, základní nádobí. Za zahradním domkem je posezení, které je jen pro ubytované hosty v zahradním domku. Dvůr je společný s majiteli domu a hosty, kteří jsou ubytovaní v pokojích č.7 a č.8.. Na dvorku je možnost grilování na malém přenosném kotlíku, za zahradním domkem je možnost opékání špekáčků.  Kola je možné si uschovat na dvorku pod přístřeškem. Ubytování domácích mazlíčků není v objektu možné.
Cena za ubytování je pro zahradní domek jednotná a to:

  • 1000,-Kč/ při pobytu 2 osob – za 1 noc za domek
  • 900,-Kč/ noc při pobytu 2 osob – za 2 a více nocí

Za každou další osobu nad 2 osoby bude účtováno

Dospělá osoba 

  • 400,-Kč/ noc při pobytu  na jednu noc
  • 350,-Kč/ noc při pobytu na 2 a více noci 

 Děti do 2 let

  • 115,- Kč / noc

Děti od 2 do 9-ti let

  • 230,- Kč /noc

Ubytování je vhodné pro rekreanty, kteří shánějí spíše přespání a zázemí na přespání a hygienu a během dne navštěvují památky nebo provozují cyklistiku.

 
V rodinném domě
Dům se nachází uprostřed obce. Jedná se spíše o krátkodobé pobyty, většinou pro hosty, kterým nevyhovují nastavená pravidla týdenních pobytů od soboty od soboty.
V domě je možnost krátkodobých pronájmů v průběhu celého roku. K dispozici jsou dva pokoje, jeden dvoulůžkový a druhý čtyřlůžkový. Oba pokoje mají  sociální zařízení, sprchový kout a také kuchyňský kout každý sám přímo na pokoji. Kuchyňský kout je vybaven základním  kuchyňským  příslušenstvím, MW, ledničkou a varnou konvicí. Slouží spíše na ohřev a přípravu jídla než na klasické vyvařování. Pokoje jsou v patře domu, kde již nikdo jiný nebydlí. Dvůr je společný s majiteli domu, je zde možnost grilování, posezení na terase. Kola je možné si uschovat na dvorku pod přístřeškem. Ubytování domácích mazlíčků není v objektu možné.

Upozornění
V domě v přízemí  bydlí i provozovatelé. V domě nebudete sami. K dispozici jsou 3 pokoje  zahradní domek na dvoře. 

Ceník pro ubytování v soukromí:
Cena za ubytování je:
  • 400,- Kč na osobu / noc –  při pobytu na 1 noc
  • 350,- Kč na osobu / noc – při pobytu 2 a více nocí

Děti do 2 let 

  • 115,- Kč / noc

Děti od 2 -do 9-ti let

  • 230,-Kč /noc

Ubytování je vhodné pro rekreanty, kteří shánějí spíše přespání a zázemí na přespání a hygienu a během dne navštěvují památky nebo provozují cyklistiku.